Opłaty

Dokładamy wszelkich starań, aby komunikować się w jasny i przejrzysty sposób

Ile to kosztuje?

W MoneyGuru dokładamy wszelkich starań z nadzieją, że nasza usługa jest klarowna oraz przejrzysta jak to tylko możliwe, a w szczególności, jeżeli mówimy o różnego rodzaju opłatach oraz kosztach. Nie jesteśmy Pożyczkodawcą, lecz pośrednikiem finansowym. NASZA USŁUGA JEST DARMOWA. Oznacza to, że korzystając ze strony MoneyGuru, nie poniesiesz żadnych kosztów. Jakiekolwiek pieniądze, które otrzymasz na swoje konto będą wynikiem umowy, którą możesz zawrzeć z Pożyczkodawcą, z którym nasza technologia dopasuje Twój wniosek o pożyczkę przez internet. MoneyGuru dąży do współpracy tylko z tymi Pożyczkodawcami, których praktyki rynkowe uważamy za sprawiedliwe i rozsądne, mając na uwadze przede wszystkim Twoje dobro.

Co to jest RRSO?

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to procentowe wyrażenie całkowitego kosztu kredytu lub pożyczki w stosunku rocznym. Oprocentowanie Twojej pożyczki będzie zależeć od tego, z którym pożyczkodawcą nasza technologia dopasuje Twój wniosek przez internet. MoneyGuru zawsze stara się znaleźć swoim klientom pożyczkę o możliwie najniższym oprocentowaniu, a wypełnienie naszego wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy z pożyczkodawcą, którego oferta zostanie przedstawiona.

Kara za opóźnienie lub niespłacenie pożyczki

Jeżeli przejmujesz się, że możesz nie być w stanie spłacić całości lub części swojej Pożyczki na czas, powinieneś skontaktować się ze swoim Pożyczkodawcą najszybciej jak to tylko możliwe. Twój Pożyczkodawca będzie w stanie przedstawić wszelkie możliwe opcje spłaty oraz wyjaśnić jakie dodatkowe koszty wynikną w ich konsekwencji. Proszę miej na uwadze, że jeżeli nie porozmawiasz ze swoim Pożyczkodawcą, koszty mogą być wyższe w wyniku rożnego rodzaju opłat karnych. W przypadku długotrwałego zaniechania spłaty zadłużenia, Twoje dane mogą zostać przekazane agencji windykacyjnej, która będzie odpowiedzialna za odzyskanie długu, co z kolei może oznaczać naliczenie kolejnych dodatkowych kosztów.

Wszelkie informacje odnośnie tego, czego można się spodziewać w przypadku uchybień względem spłaty zobowiązania będą widoczne w umowie pożyczkowej przy każdej z poszczególnych ofert, którą możesz otrzymać za pośrednictwem strony MoneyGuru. Jeżeli jest coś, co jest niezrozumiałe lub budzi Twoją niepewność, proszę skontaktuj się bezpośrednio ze swoim Pożyczkodawcą.

Weź pożyczkę ›