Opłaty

Dokładamy wszelkich starań, aby komunikować się w jasny i przejrzysty sposób

Ile to kosztuje?

W Money Guru nie pobieramy żadnych opłat od konsumentów.

W Money Guru dokładamy wszelkich starań z nadzieją, że nasza usługa jest klarowna oraz przejrzysta jak to tylko możliwe, a w szczególności, jeżeli mówimy o różnego rodzaju opłatach oraz kosztach. Nie jesteśmy Pożyczkodawcą, po wypełnieniu wniosku pożyczkowego kierujemy się do pożyczkodawcy. NASZA USŁUGA JEST DARMOWA. Oznacza to, że korzystając ze strony Money Guru nie poniesiesz żadnych kosztów. Jakiekolwiek pieniądze, które otrzymasz na swoje konto będą wynikiem umowy, którą możesz zawrzeć z Pożyczkodawcą, z którym nasza technologia dopasuje Twój wniosek o pożyczkę przez internet. Money Guru dąży do współpracy tylko z tymi Pożyczkodawcami, których praktyki rynkowe uważamy za sprawiedliwe i rozsądne, mając na uwadze przede wszystkim Twoje dobro.

Co to jest RRSO?

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to procentowa wartość całkowitego kosztu kredytu lub pożyczki w stosunku rocznym.Wysokość RRSO zależy od całkowitej kwoty pożyczki oferowanej przez danego pożyczkodawcę.

Money Guru zawsze stara się znaleźć swoim klientom najbardziej korzystną pożyczkę, a wypełnienie naszego wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy z pożyczkodawcą, którego oferta zostanie przedstawiona.

Niektórzy pożyczkodawcy/pośrednicy finansowi oferują 0 % RRSO - z tym, że z zasady dotyczy to wyłącznie pierwszej pożyczki u danego pożyczkodawcy/pośrednika finansowego.

Dodatkowe opłaty za opóźnienie lub niespłacenie pożyczki.

Jeżeli martwisz się że możesz mieć problém ze spłatą swojej pożyczki, skontaktuj się jak najszybciej ze swoim pożyczkodawcą.

Twój Pożyczkodawca będzie w stanie przedstawić wszelkie możliwe opcje spłaty oraz wyjaśnić jakie dodatkowe koszty wynikną w przypadku opóżnienia czy braku spłaty pożyczki w terminie.

Wszelkie informacje odnośnie tego, czego można się spodziewać w przypadku opóżnienia czy braku spłaty pożyczki będą widoczne w umowie pożyczkowej przy każdej z poszczególnych ofert, którą możesz otrzymać za pośrednictwem strony Money Guru. Jeżeli coś jest niezrozumiałe lub budzi Twoją niepewność, proszę skontaktuj się bezpośrednio ze swoim Pożyczkodawcą.