Jak to działa

Krok po kroku

Nie trać czasu na szukanie ofert w internecie!

Wypełnij jeden wniosek w Money Guru i znajdź najlepszą ofertę natychmiast. Money Guru dopasuje Twój wniosek do pożyczkodawcy, który chętnie udzieli Tobie pożyczki na korzystnych warunkach.

Otrzymasz pożyczkę nawet w 15 minut.

Złóż wniosek

Wypełnij wniosek bezpośrednio na stronie Money Guru i poczekaj, aż Money Guru znajdzie Tobie ofertę pożyczki. Wypełnienie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut.

Otrzymaj ofertę

Odpręż się. Money Guru natychmiast wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Wystarczy chwila cierpliwości, aby zostać przekierowanym na stronę z ofertą.

Zweryfikuj swoją tożsamość

Kolejnym istotnym krokiem jest weryfikacja Twojej Tożsamości. Pożyczkodawca będzie chciał ustalić czy faktycznie jesteś osobą, która wypełniła wniosek. Najczęstszą formą weryfikacji jest przelanie 1 grosza na wskazane konto firmy udzielającej pożyczki. Niektórzy pożyczkodawcy stosują inne formy weryfikacji danych. Istotne jest, aby klient ubiegający się o pożyczkę, dokończył procesu weryfikacji na stronie pożyczkodawcy zgodnie z instrukcją.

Pieniądze na Twoim koncie

Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz ostateczną decyzję wraz z informacją jak szybko możesz spodziewać się pieniędzy na swoim koncie. Pożyczkodawcy starają się, aby gotówka znalazła się na Twoim koncie w nie więcej niż 15 minut. Proszę pamiętać, że czasem bank potrzebuje więcej niż kwadrans na zaksięgowanie gotówki na wskazanym koncie.


Weź pożyczkę ›