Często zadawane pytania

Pytania i Odpowiedzi

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji odnośnie Money Guru oraz szybkich pożyczek online, sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeżeli pomimo wszystko nadal masz wątpliwości, proszę zadaj pytanie w formularzu kontaktowym.

Czy Money Guru jest Pożyczkodawcą?
Nie. MoneyGuru jest pośrednikiem pożyczek w internecie i dlatego nie podejmuje decyzji o ich udzieleniu.
Jakie usługi świadczy Money Guru?
Money Guru specjalizuje się w pośrednictwie pożyczek przez internet dla konsumentów w Polsce i na świecie. Łącząc łatwy proces składania wniosku z szeroką bazą ofert pożyczkowych, naszym głównym celem jest znalezienie najkorzystniejszej pożyczki dla każdego klienta.
Czy zostane zapoznany z ofertą Pożyczkodawcy?
Money Guru przedstawi Tobie najlepszą ofertę na rynku, która odpowiadać będzie Twoim kryteriom i będzie dopasowana do Twojej sytuacji finansowej. Nie zawsze jednak jest to możliwe z uwagi na spełnienie kryteriów postawionych przez Pożyczkodawcę, np. jeżeli Twój wniosek nie spełnia określonych wymogów oferty naszych Pożyczkodawców. W przypadku takiej sytuacji przedstawimy selekcję innych Pożyczkodawców, którzy będą zainteresowani Twoim wnioskiem.
Jak złożyć wniosek przez stronę Money Guru?
Możesz złożyć wniosek przez stronę Money Guru w zakładce Weź pożyczkę.
Jak długo trwa wypełnienie i rozpatrzenie wniosku oraz otrzymanie gotówki?
Wypełnienie wniosku trwa dosłownie kilka minut. Rozpatrzenie wniosku również trwa zaledwie kilka chwil. Nasza unikalna technologia dopasuje Twoje dane z kryteriami Pożyczkodawcy. Następnie zostaniesz poinformowany czy Twój wniosek został wstępnie pozytywnie rozpatrzony, po czym zostaniesz skierowany na stronę internetową w celu weryfikacji danych bankowych oraz akceptacji warunków oferty, która zostanie Tobie przedstawiona. Otrzymanie pożyczki od tego momentu może potrwać nawet zaledwie 15 minut.
W jaki sposób zostanie udzielona mi pożyczka?
Zazwyczaj pożyczki w internecie zostają przekazywane przez Pożyczkodawcę drogą elektroniczną na konto bankowe.
Ile mogę maksymalnie pożyczyć?
Możesz pożyczyć od 100 zł do 10 000 zł. Kwota oferowana przez Pożyczkodawcę zależeć będzie od Twojej oceny kredytowej.

Jakie kryteria muszę spełniać, aby być wiarygodnym w otrzymaniu pożyczki?
Każdy Pożyczkodawca określa swoje wymogi w zakresie udzielania pożyczek. Jednakże są ogólne warunki, które każdy wnioskujący musi spełnić, aby otrzymać pożyczkę zgodnie z przepisami prawa. Wymogiem jest posiadanie obywatelstwa RP, pełnoletność, dochód oraz konto w banku, jak również własny numer telefonu komórkowego i zdolność kredytowa.
Dlaczego potrzebne są dane osobowe, jak numery mojego konta bankowego?
Informacje które zbierzemy od Ciebie są niezbędne do oceny Twojej ogólnej kondycji finansowej.
Czy moja historia kredytowa będzie sprawdzana?
Przy procesie weryfikacji nie jest to konieczne, aczkolwiek Pożyczkodawcy mogą zweryfikować klienta w oparciu o informacje dostępne w Biurze Informacji Kredytowej lub innej podobnej instytucji.
Co należy zrobic jeśli mam kłopoty w spłacie pożyczki?
Powinieneś pożyczać tylko wtedy gdy posiadasz zdolność finansową. Jeżeli masz trudności w spłacie pożyczki skontaktuj się z Pożyczkodawcą. Pożyczkodawcy zdają sobie sprawę, że tego typu sytuacje mogą mieć miejsce, a więc istnieją stosowne procedury pozwalające na przedłużenie terminu. Należy jednak brać pod uwagę, że możesz ponieść dodatkowe koszty za wydłużenie spłaty pożyczki. Wszelkie warunki spłaty są zawarte w umowie pożyczkowej dlatego należy szczegółowo zapoznać się z umową pożyczki przed jej podpisaniem.
Jak mogę się z wami skontaktować by wyrazić o was pozytywną opinię?
Dziękujemy za pozytywną opinię i zawsze staramy się polepszać nasze usługi. Prosimy o przesłanie wiadomości email w którym wyrazisz swoją opinię. Jest nam miło otrzymywać pochwały, gdyż motywują nas do dalszej pracy.
Jak mogę się z wami skontaktować by wyrazić o was negatywną opinię?
Otrzymywanie każdej opinii, również negatywnej, jest dla nas niezmiernie ważne, aby móc poprawić jakość świadczonych przez nas usług. Prosimy o przesłanie wiadomości email ze swoją opinią.
Czy korzystanie ze strony Money Guru jest darmowe?
Tak, usługa jest całkowicie darmowa oraz niezobowiązująca.
Czy mogę otrzymać pożyczkę w sytuacji, gdy nadal spłacam inne zobowiązania, takie jak kredyt w banku?
Pożyczkodawca przeprowadza weryfikację zdolności finansowej przy każdej transakcji. Jeśli nie spóźniasz się ze spłatą swoich dotychczasowych zobowiązań, jest duża szansa na otrzymanie pożyczki.

Weź pożyczkę ›