Pożyczka do 10 000 zł nawet w 15 minut

  • Natychmiastowa decyzja
  • Wysoki poziom akceptacji wniosków

Pożycz tyle, ile potrzebujesz...Jak otrzymać pożyczkę z Money Guru

Wypełnij wniosek

Podaj dane zgodne z tymi, na które założono konto bankowe, którego numer zamieszczasz we wniosku. Konto będzie niezbędne do weryfikacji Twojej tożsamości.

Otrzymaj ofertę w minutę

Money Guru przekieruje Cię na stronę pożyczkodawcy, który wstępnie wydał pozytywną decyzję, aby udzielić Tobie pożyczki.

Potwierdź tożsamość

Na podany wcześniej numer konta bankowego przelej symboliczną kwotę, aby zweryfikować swoją tożsamość. Postępuj zgodnie z instrukcją podaną na stronie danego pożyczkodawcy.

Otrzymaj gotówkę

W najlepszym przypadku pieniądze będą przelane na Twoje konto bankowe nawet w ciągu 15 minut – pamiętaj, że czas oczekiwania może czasami wydłużyć się w zależności od procesu księgowania pieniędzy w Twoim banku.


Weź pożyczkę ›

Pożyczka online dzięki Money Guru

96,78%Zaakceptowanych wniosków

94,32%Zadowolonych klientow

BezpieczeństwoTwój wniosek online jest zaszyfrowany

Z MoneyGuru możesz wziąć pożyczkę w każdej chwili

Opinie użytkowników Money Guru

Koszty przeprowadzki przerosły nasze oczekiwania. Dzięki Money Guru nie traciliśmy czasu na szukanie ofert w internecie. Wypełniliśmy wniosek i natychmiast zostaliśmy przekierowani na stronę z ofertą. Po weryfikacji danych pieniądze na koncie mieliśmy tego samego dnia.

- Ania i Krzysiek

Świetna strona. Złożyłem wniosek z samego rana, a Money Guru znalazł dla mnie atrakcyjną ofertę. Zostałem przekierowany na stronę pożyczkodawcy, gdzie musiałem już tylko potwierdzić swoje dane zgodnie z instrukcją. Po chwili otrzymałem decyzję. Gdy sprawdziłem swoje konto po południu, pięniądze już tam były. Cały proces nie zajął dłużej niż 10 minut.

- Adam P.

Wieczór panieński mojej najlepszej przyjaciółki był tuż za rogiem, a ja chwilowo byłam spłukana. Nie mogłam przegapić takiej okazji. Money Guru przekierowało mnie na stronę, gdzie po szybkiej weryfikacji przelewem otrzymałam pożyczkę. Pieniądze na moim koncie były już po około 20 minutach.

- Agnieszka

Opinie użytkowników Money Guru

Świetna strona. Złożyłem wniosek z samego rana, a Money Guru znalazł dla mnie atrakcyjną ofertę. Zostałem przekierowany na stronę pożyczkodawcy, gdzie musiałem już tylko potwierdzić swoje dane zgodnie z instrukcją. Po chwili otrzymałem decyzję. Gdy sprawdziłem swoje konto po południu, pięniądze już tam były. Cały proces nie zajął dłużej niż 10 minut.

- Adam P.Weź pożyczkę ›


Spłata pożyczki

Skontaktuj się bezpośrednio ze swoim Pożyczkodawcą, jeśli masz jakiekolwiek obawy odnośnie spłaty zobowiązania.
Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz w stanie zaaranżować planu spłaty długu. Jeżeli spłata zobowiązania pozostanie nierozwiązana możesz zostać obciążony dodatkowymi kosztami, a Pożyczkodawca może przekazać twoje dane do agencji windykacyjnej. Agencja ta będzie miała na celu odzyskanie niespłaconych zaległości (plus dodatkowe koszty naliczone w wyniku braku spłaty).

Brak spłaty pożyczki

W wyniku niedokonania spłaty pożyczki na czas, klient może być zmuszony do poniesienia dodatkowych kosztów, których wysokość może różnić się w zależności od Pożyczkodawcy. Struktura dodatkowych opłat karnych będzie widoczna w Twojej umowie z Pożyczkodawcą. Opóźniona splata zadłużenia może mieć negatywny wpływ na Twoją historię kredytową. Aby uniknąć opłat wyższych niż pierwotnie ustalona kwota z Pożyczkodawcą, sugerujemy spłatę zadłużenia na czas. W przypadku nieprzewidzianych problemów ze spłatą, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z Pożyczkodawcą.

Opóźniona spłata pożyczki

Jeżeli myślisz, że nie będziesz w stanie spłacić pożyczki na czas i potrzebujesz więcej czasu na uregulowanie zobowiązań, skontaktuj się ze swoim Pożyczkodawcą, aby uzgodnić warunki przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Jeżeli tego nie zrobisz, Pożyczkodawca może odebrać to jako brak woli do spłaty zadłużenia co z kolei może oznaczać wyższe koszty w wyniku dodatkowych opłat karnych, niż w przypadku przedłużenia okresu spłaty. Skonsultuj ze swoim Pożyczkodawcą dodatkowe koszty, które będzie trzeba ponieść, gdyż poszczególne kwoty tego typu różnią się w zależności od poszczególnych instytucji finansowych. Jakkolwiek, proszę mieć na uwadzę, że serwis MoneyvGuru nie rekomenduje nieuzasadnionego przedłużania terminu spłaty zobowiązania i tym samym zachęcamy do upewnienia się, że będą Państwo w stanie spłacić pierwotnie ustaloną kwotę zadłużenia na czas. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o uważne przeanalizowanie sekcji odnoszącej się do warunków spłaty pożyczki w umowie zawartej z Pożyczkodawcą.

Przedłużenie spłaty pożyczki

Money Guru nie rekomenduje przedłużania spłaty pożyczki, aczkolwiek jeżeli chcesz to zrobić, natychmiast skontaktuj się ze swoim Pożyczkodawcą. Stawki za przedłużenie okresu spłaty, jak również wszelkie inne opłaty karne za nieterminowe uregulowanie zobowiązania spłaty pożyczki różnią się w zależności od Pożyczkodawcy. Jeżeli spóźnisz się ze spłatą swojego zadłużenia lub zupełnie go nie uregulujesz, możesz zostać zmuszony do poniesieniach dodatkowych kosztów opłat karnych w postaci płatnych wezwań do zapłaty lub odsetek karnych. Każdy klient jest zobowiązany do uregulowania swojego zobowiązania na podstawie umowy zawartej z Pożyczkodawcą. Prosimy upewnić się, że będziesz w stanie spłacić swoje zadłużenie w pełni zanim przystąpisz do podpisania umowy z Pożyczkodawcą.